Въпреки солидните хонорари, които Ваня получи от сериалите и журирането си, явно актрисата има други идеи за вложения. Старата й очукана червена кола никак не подхожда на звездния й статут, коментирали съседи.
Българката, която от години живее в Ел Ей и има самочувствие като на холивудска актриса, продължава да се движи из софийските улици с очукан опел, който обаче е добре поддържан.
Най-голяма изненада за околните е силно небрежния външен вид, в който 56-годишния бивш сексимвол си позволява да излиза - с обувки без връзки и отндавна излязло от мода черно кожено яке./Lifestyle.bg
M6
на 20.06.2014 в 00:41:09 #3За булгаристанеца е много важно да има маркови джапанки за 60 лв и нов жип Нисан Кашкай. Особено за журналистите.
hydra
на 19.06.2014 в 15:20:06 #2Колата и не отстъпва по нищо на колата на втория по богатство човек на Земята - Уорън Бъфет.
Lubopiten
на 19.06.2014 в 14:48:31 #1Ами Ваня явно се е освободила от суетни предразсъдъци за което комплименти. Факта, че в някои бълг. медии изразяват очудяване и неразбиране по въпроса показва, че писачите им имат да изминат доста дълъг път докато осъзнаят, че в живота външната показност не е най-същественото.