"Зарязах училището, за което съжалявам много. Ако не бях дошъл в София, нямаше да съм това, което съм сега. Неук съм, всичко си уча сам, интересувам се. Изкарал съм до 4-ти клас. Когато дойдох тук, говорех на диалект, неправилно съм се изказвал, но се интересувах и се научих. Мислил съм да наваксам, но на този етап ме е поела такава вълна, че нямам време. По цяла вечер работя, по цял ден спя и няма кога", обяснява фолкаджията.
В името на семейството си той решил, че трябва да намали темпото и да се порадва подобаващо на детето и половинката си Камелия. но от друга страна бил наясно, че подобно решение ще се отрази крайно неблагоприятно върху финансовите му приходи.
Не за първи път музикант признава, че не познава нотите и е слухар. От години композитори обвиняват дори и Лили Иванова в нотно невежество./Lifestyle.bg