Антония Петрова е бременна. Това е най-прясната клюка, която се разпространява в светските среди. Миската била едва в началото на бременността и за това знаели само най-близките й хора.
Мис България 2009 неотдавна бе споделила, че с Александър Бередин скоро нямат намерение да правят деца. „Не ми е дошло времето. Искам да се реализирам професионално, нямам намерение да ставам майка", категорична бе Петрова, цитирана от Hotarena.net.
Дали със съпруга си са си променили решението, или бременността е дошла неканена, не се знае. Близки до миската обаче коментират, че от известно време не близва алкохол, а коремчето й леко се е издуло.
Справка в социалната мрежа по-скоро потвърждава тяхната версия. На последните си снимки Антония сякаш крие корема си, и то почти на всичките, а други са изрязани от кръста нагоре. На няколко фотоса Бередин нежно я гали за коремчето, което също навежда на мисълта, че двойката чака щъркела.
iii_krv
на 27.03.2014 в 17:38:17 #2Бут грознъ тЪз брей!!!
Total ML
на 27.03.2014 в 10:23:12 #1Ако са си махнали и мартениците... значи са видели щъркела
