Антон Хекимян ще продължи да води сам сутрешния блок на bTV. Няма да му се търси нова екранна партньорка, пише "Стандарт".
Мястото се пазело за Биляна Гавазова, която е в майчинство. Старозагорецът сега е в отпуск и ще се завърне на екран само след две седмици отдих. В телевизията се шушука, че Антон Хекимян се стяга за сватба.В момента на стола на арменеца е репортерът на "Новините" Денислав Борисов и изявяващата се в предаванията "Тази събота", "Тази неделя" и "120 минути" Вяра Деянова. Двамата заместват Хекимян за периода 3-14 август.
Според запознати Деянова може да остане и след завръщането на Хекимян, но едва ли ще е титулярка на екрана с него от есента.
Около Хекимян упорито се говори, че преди партньорка за телевизията ще си намери партньор в живота. Говори се, че арменецът ще предложи брак на колежката си от Нова тв Василена Гръбчева, която работи в предаването на Милен Цветков.
Очаква се при завръщането си в столицата двамата вече да са сгодени.
M6
на 05.08.2015 в 10:00:30 #1Партенка, всички знаем, че Тони си пада по левия тротоар.![](https://webnews.bg/assets/images/emoticons/grinning-smiley-021.gif?_=1446728989)