Тази вечер Алисия ще се включи в предаването по Нова ТВ ''Аз обичам България''. В надпреварата един срещу друг застават два отбора, предвождани от един капитан и три популярни личности от различни възрастови групи. Както вече сме писали капитани на двата тима са Юлиан Константинов и Андрей Слабаков.

Фолкизпълнителката заедно с актьорите Латинка Петрова и Филип Аврамов, ще подкрепи оперния бас и четиримата заедно ще се изправят срещу най-злия език сред българските режисьори и неговите нови съотборници - фолк певицата Бони, волейболната легенда Любо Ганев и народната певица Янка Рупкина.

В общо 7 рунда те ще отговарят на поредица от въпроси, свързани единствено с България и моменти от миналото и настоящето на страната ни. На участниците ще им се наложи да покажат знания в областите кино, телевизия, история, политика и спорт.