Единствено най-известните и сексапилни звезди могат да дадат необходимия начален тласък на един от най-изисканите мобилни телефони в света. Така че решението да се привлекат Меган Фокс и Клайв Оуен със сигурност заслужава адмирации.

Холивудските актьори пристигнаха в Москва, за да подкрепят пускането в продажба на Vertu Constellation Quest в центъра за художествено изкуство "Волхонка".

Според източници, присъствали на събитието, 25-годишната чаровница останала изумена от приятната компания на 47-годишния Клайв, който също като съпруга й е далеч по-възрастен от нея. Меган носеше рокля с дълги, черни ръкави. Тя пристигна в компанията на Оуен с топла усмивка, разкриха още очевидци, според които Фокс харесва по-възрастни мъже, пише БГНЕС.