Участникът от Big Brother Family - Давид, станал популярен с прозвището си ,,Чехльото", е вързал тенекия на известната журналистка Люба Кулезич, пише клюки.бг. Тя го поканила в рубриката си „Рулетка" по „Станция Нова", но популярният велинградчанин не се появил на интервюто, защото предишната вечер се напил много здраво.
„Дойде мой братовчед от Англия и решихме да го отпразнуваме. Излязохме в събота вечер и пихме до 6 часа сутринта. Не знаех на кого в Нова телевизия да звънна, за да предупредя, че няма да дойда. А и в неделя всички си почиват... Само ония от предаването на Иван и Андрей ли са най-работливите?", пита с характерния си шеговит тон Давид.
Чехльото отрича слуховете да е получавал пари от „Станция Нова" за пътни. „Всички предавания ми обещават, че ще поемат пътните разноски, но винаги аз си ги плащам", признава той.
AXEL_1
на 20.01.2011 в 10:18:16 #3МУХЛЬО. КОЙ ПОМПА ЖЕНАТИ СЕГА ПИТАМ АЗ?
poker
на 20.01.2011 в 00:22:27 #2тоз индивид от коя планета е ? не е от тази на Теодориния Уилсън
Люба--не го кани тоя,ще ти се наложи да го храниш цял живот после--няма отърване 
AXEL_1
на 19.01.2011 в 16:53:30 #1УМИРАЙ МУХАЛЛЛ, ЦЕНАТИ КОЙ Я НЕ Ч ЧУКА ВЕЧЕ Я КАЖИ ?