Денят на независимостта, който американците отбелязват на 4 юли, е голям празник за цялата нация. Изключение не правят и знаменитостите, които също се вълнуват (или не) от паметния за историята на Америка ден - всеки по своя си начин.

Енрике Иглесиас се забавлява с дъщеря си Луси.

Happy 4th of July!

Публикация, споделена от Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) на

Рийз Уидърспун се готви за почивка.

Packing is easier when there’s a theme. Happy 4th y’all! #4thofJuly

Публикация, споделена от Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) на

Джесика Алба вече е във ваканционно настроение.

#vacaymode #happy4th

Публикация, споделена от Jessica Alba (@jessicaalba) на

Гал Гадот се отдава на водни приключения.

Wishing you all a safe and happy 4th of July!!

Публикация, споделена от Gal Gadot (@gal_gadot) на

Крис Дженър е настроена много патриотично.

Зейн Малик явно е в процес на творческо вдъхновение.

Селена Гомес прекара празника с любимите си хора.

Hope everyone had a great 4th of July! Spent mine with some of my favorite people @disney

Публикация, споделена от Selena Gomez (@selenagomez) на

Кайли Дженър използва 4 юли, за да рекламира намалението на козметичните си продукти.

surprise! happy 4th KylieCosmetics.com

Публикация, споделена от Kylie (@kyliejenner) на

Никол Шерцингер също не пропусна да честити Деня на независимостта на САЩ.

Деми Ловато отправи провокативен поздрав.

Джулия Робъртс, като вече горд притежател на личен профил в Instagram, почете 4 юли със снимка на американски знамена.

happy 4th 16

Публикация, споделена от Julia Roberts (@juliaroberts) на

Марая Кери отпразнува Деня на независимостта на Америка с участие.

Ирина Шейк се отдаде на игри.

A Backstreet Boys си припомниха старите времена.