Актьорът Захари Бахаров, прочул се с ролята си на мафиота Иво Андонов в култовия сериал "Под прикритие", имал доста странни изживявания извън снимачната площадка. Като водещ на телевизионната игра "Национална лотария" той попаднал в странна, конфузна и смешна ситуация. Това разказа самият той пред Нова телевизия. Един от участниците, спечелил голяма сума, така се зарадвал, че скочил върху актьора. "Той беше нисък човек и в един момент видях как срещу мен, като на забавен каданс, се носи нещо, подобно на хобит, което в един момент ме връхлетя, скочи върху мен и за малко да ме събори на земята. Трябваше да балансирам и го стиснах за гъза, за да не паднем", разказа със смях актьорът.
"Това са нормални реакции. Но има хора, които сякаш не разбират какво става. Гледам ги - тресат се и аха ще припаднат. Това е странно. А уж са спечелили и трябва да скачат от радост", добави Захари.
Попитан какъв характер има, Захари Бахаров отговори, че е на границата между интроверта и сангвиника. "Понякога съм много весел, понякога не можеш да изкопчиш нищо от мен", разкри той.
Актьорът призна, че театърът не е най-голямата му страст. "Хубавото е, че от това не зависи животът ми. Играя по малко и за кеф", призна той.
"Това, за което си мечтая е, да имам - както в Холивуд, половин година подготовка за определена роля и след това да я направя. И понеже никога не ми се е случвало, искам да видя как е", каза с усмивка актьорът.
Попитан какъв баща е за своя син, Захари отговори, че се старае да не е от "отсъстващите родители". "Играем си малко по грубиянски. Гледам, доколкото ми е възможно, да прекарвам достатъчно време с него. Но пък и не може по цял ден да е с мен. Трябва да има и други занимания", каза Бахаров.
За 2013 година той си пожела здраве - за себе си, детенцето и близките си. "Не всички са такива щастливци като мен - да имат здрави деца и не е лошо да се пусне един SMS за Българската коледа - на 1117. Нека помогне който с каквото може", призова Захари Бахаров.