Вдъхновена от Феликс Баумгартнер, който преди броени дни скочи с парашут от ръба на космоса, Габриела Василева също възнамерява да осъществи своя дълго бленуван скок. Миската е избрала да скочи точно в Деня на парашутиста в България - 18 октомври.
Екстремната красавица, избрана за "Мис България 2012", най-после ще сбъдне една от най-големите си мечти и ще скочи с парашут от 3500 метра в тандем с опитен инструктор. Скокът ще се осъществи на летище Ихтиман утре в 9 сутринта.
Габи е инспирирана да се осмели на тази крачка в живота си, не за да постигне световен рекорд или само да удовлетвори едно свое приключенско желание, а за да покаже на своите връстници, както и на по-младите от нея, че животът е пъстър и има разнообразни начини да го осмислиш.
Тази година каузата на Мис България е „Превенция от наркотична зависимост при младите хора". Габриела Василева ще направи своя полет от ръба на възможностите и борбения си дух като част от съвместната си кампания с !no frame media. С това предизвикателство Габи ще успее да докаже на себе си, че „Няма невъзможни неща", както и ще даде пример на младите хора в България, че могат да изпълнят съществуването си с безброй интересни преживявания и има много начини да бъдеш щастлив, без дрога и други зависимости, които оковават свободния дух на човека.
Zoya
на 18.10.2012 в 07:45:00 #1ВАСИЛЕВА, шапка ти свалям !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!