Кателина показа перфектен гръб и дори без сутиен формите й приковаха мъжките погледи мигновено. Гатева беше в компанията на близка дружка и двете цяла вечер не спряха да гледат телефоните си.
Дългата рокля на Гатева не беше най-уместната дреха за температури, близки до зимните, но моделката показа характер и стоически издържа без да наметва голите си рамена. Трудолюбието във фитнеса си беше казало думата и формата на брюнетката определено попадна в графа "уау".
Дори и в живота на Кателина да има нов мъж, тя далновидно избра да не го навира в любопитните очи на околните и предпочете изцяло дамска компания./Lifestyle.bg
Total ML
на 07.04.2014 в 17:40:00 #3И двата коментара са точни!

ric
на 07.04.2014 в 17:01:03 #2тия бая са си пийнали на тоя коктейл щом тая им се е видяла сгодна за плющене
Lihmus
на 07.04.2014 в 14:11:15 #1Бахти пачата... Вие слепи ли сте или ви плащат?