Актрисата Елен Колева не излиза от устата на медиите заради връзката си с 26-години по-възрастния Александър Найденов. В началото всички мислеха, че тя е забила нокти в него, заради богатството му. Всъщност ще се окаже, че той не може да се откъсне и миг от свежото парче до себе си.
"Доближи се едно младо, симпатично момче до нея и аз му казах, ако иска да си вземе автограф. Той обаче не знае, че с Елен сме заедно и ми отвръща, че ще й вземе телефонния номер. Казах му: А искаш ли да ти навра главата в задника? Броя до три.", хвали се с ревността си 52-годишната половинка на актрисата, пише в. "Уикенд".
Въпреки недостатъците на характерите си и възрастовата разлика двойката устоя на нападките и продължава да се радва на любовта си. "Е, кожата му не е бебешка, обаче той е много поддържан и за мен си е супер. Привлича ме сексуално, интелектуално, всякак", споделя Елен за половинката си, на която бяха лепнали епитета "криза на средната възраст".
Ulvhedin
на 29.01.2011 в 10:52:51 #7Пълен ташак си, Елен Колева! Преди имах съмнения, но вече съм сигурен.
Малки Течко
на 28.01.2011 в 23:06:46 #6Г-н Олинеза: Искаш ли да ти навра главата в задника? йййеееееее!!! колко фийешън!!! колко светско!! колко ВИП! и лайфстайл!!
некъв грозен тъп селски тъпкач, дето движи с няква редка проба дедоеб, казал бил нещо, и то супер грозно и всички чалгаджийски отрепки туийтват и диигват. утайки.
mc solaar
на 28.01.2011 в 20:47:33 #5и дано да и купи парталамент
JedyMaster
на 28.01.2011 в 17:20:29 #4Бях веднъж на разговори в тази фирма, такава селяния, мрачни офиси, тъмни, пуши се навсякъде. Чужденците с мен се втрещиха! Това е моделът на БГ бизнеса, пфу!
Astral
на 28.01.2011 в 14:57:50 #3Бати гнусарската работа - тая уруспия тръгнала с тоя селяк само щото има много пари.
Maldini
на 28.01.2011 в 13:39:26 #2Със сигурност и сексуално, защото повечето време не може да му стане .....
breza
на 28.01.2011 в 13:24:00 #1