Фолкдивата Емануела, която наскоро се завърна с гаджето си Никола от почивка в Гърция, се е заканила да летува и на Сейшелските острови - разбираме от страниците на „България днес". Изпълнителката си е наумила твърдо въобще да не щади банковата сметка на богатия наследник Ники, с когото са заедно вече цели 7 месеца, което за Емануела си е направо една дълга връзка.
Тя е изготвила плътен график за първото им любовно лято и възнамерявала да посети Сейшелите още в края на май, но служебни ангажименти осуетили пътуването й. То ще се осъществи в началото на август - отбелязва таблоидът.
Преди това Емануела решила сама да финансира пътуване до Египет като жест към любимия. Тази чужда дестинация явно е по джоба на зеленооката красавица, защото е сред по-евтините - коментират злобно в чалга средите.
„Това е първото ми любовно лято с Ники и ще го изпълним с романтика" - заявява материалното момиче на фолка.
Емануела скоро вигна шум по форумите с едно свое непремерено изявление. „Синът ми е много умен и отговорен - пълна противоположност на майка си" - заяви Емануела. „Значи излиза, че тя е тъпа и безотговорна" - моментално коментираха с основание по интернет форумите.