На 29 юни Филип Киркоров ще зарадва родните фенове на звездата, които ще могат да се насладят на най-скъпото и зрелищно шоу "ДруGoy", създавано от него някога, и сравнявано по мащабност с концертите на западните звезди.

За изграждането на грандиозните декори и специални ефекти в мега-шоуто, ден преди датата на първия концерт в София (29.06), у нас ще пристигнат 100 души екип и 3 тира с осветителна техника и сцена от Русия. Филип Киркоров ще разполага с личен гардеробиер, който ще се грижи за 50-те уникални костюми, които звездата и балета ще сменят по време на шоуто.

За изработката на впечатляващите тоалети, Филип Киркоров е привлякъл плеяда от модни таланти, която включва както изгряващи звезди от руската мода, така и всепризнатият руски топ-дизайнер Валентин Юдашкин. Сред ефектните костюми, с помощта на които Филип Киркоров ще се превъплъти в новите си ексцентрични образи на сцената, е светещ плащ и традиционна шотландска пола.

С новият си спектакъл, кралят на руския поп надскача дори себе си,  съчетавайки за първи път иновационни технологии, 3D графика, компютърни и анимационни ефекти.

Сред специалните гости на концерта в София се очакват естрадната прима Лили Иванова, Васил Найденов, Катя и Здравко от дует "Ритон", Георги Христов, Богдана Карадочева, композиторът Тончо Русев и др.

В късните часове след края на шоуто, купонът ще се прехвърли в елитен частен бизнес клуб в сърцето на София, където Филип Киркоров и компания ще бъдат обслужвани като истински царски особи и ще вкусят от най-изтънчени блюда.