Неостаряващата Шер не може да проумее защо нейният филм "Бурлеска" не беше номиниран за най-добра оригинална песен във филм на наградите Оскар.
Баладата на Шер "You Haven't Seen The Best Of Me" донесе на американската композиторка Даян Уорън наградата "Златен глобус" по-рано този месец, но песента дори не влезе в листата на претендентите за Оскарите.
След тази вест Шер изрази своето разочарование в Туитър: "Не получихме номинация за най-добра песен! Това е гадно! Песента на Даян е чудесна! Трудно ми е да разбера как можеш да спечелиш "Златен глобус" и даже да не бъдеш номиниран за Оскарите?", беснее ветеранката на световната сцена.
Въпреки че оглави класацията на "Билборд" за денс и клубни парчета, Шер се пита дали песента щеше да е по-популярна, ако някой друг я изпълняваше. "Може би щеше да има по-голям шанс, ако някой друг пееше?! ", чуди се звездата.