Пълната версия на трейлъра на последната част от вампирската драма „Здрач: Зазоряване 2", вече е достъпен за многобройните фенове на поредицата, съобщи бТВ.
„Здрач: Зазоряване 2" е посветен на развитието на връзката между вампирът Едуард и неговата съпруга Бела, която от скоро се присъедини към семейството на безсмъртните официално.
В продължението става чсно, че Кристен оживява, вече в ролята на вампир, а в новата лента ще се разплете мистерията дали детето им Ренесме се е родило човек или вампирският ген е надделял.
Историята от последната част на поредицата „Здрач" разказва и за дъщерята на Едуард и Бела - Ренесме. Интригата се завърта около малкото момиченце и предстоящата битка между най-старите вампири и семейството на Едуард.
Филмът ще се появи по кината през ноември месец тази година.
Почти маймун
на 21.06.2012 в 20:51:15 #1