По 200 лева излиза гримът на Лили Иванова за концерти и официални случаи. Толкова брои изпълнителката на любимия си гримьор Кирил Чалъков, за да приведе лицето й в приличен вид за пред хората, пише „Всеки ден".
Гримът на Лили отнема часове, но въпреки това Чалъков й взима толкова, колкото и на абитуриентките по баловете, които оправя на конвейер - точно 200 лева. Причината е, че Лили му прави невероятна реклама. Това била договорката между двамата - той я таксува на по най-ниска тарифа, а тя използва всеки удобен случай, за да спомене името му в медиите.
Така Чалъков се прочу като гримьо на звездите и печели повече клиенти. Всички ВИП дами в шоубизнеса са категорични, че той е №1 и има златни ръце.
Макиажът на примата е един от най-сложните, който прави топ гримьорът. Той задължително включва специална скъпа основа, фон дьо тен, пудра и изкуствени мигли с високо качество, които вдигат до небето цената на работата му. Идеята е хем Лили да изглежда естествено, хем да се скрият възможно най-много от дефектите по лицето й.