Тeлевизионната водещата Лазара Златарева, позната повече като Кака Лара, направи официален дебют на бебето си, като заведе малкото си момиченце на цирк. Това бе първото официално показване на малката Вая, която се роди в края на май.

Втората дъщеричка на водещата на шоуто „Полет над нощта" успя да изгледа половината спектакъл, но на почивката заспа в скута на мама и така проспа втората част на представлението. За сметка на това голямата й дъщеря Бернарда с кеф се наслади на бляскавото цирково шоу, чиято звезда е единствената българска маймунка с паспорт - Руди.

Майка и дъщеря видяха номерата и на още 4 огромни питона и една игуана, с които направи своя дебют на манежа младият артист Ивален Йотов. Световноизвестният жонгльор на свободна тел Ангел Божилов закрива програмата с изключителен въздушен номер.