Напоследък Цветелина Бориславова, която според ''Форбс'' е най-влиятелната бизнес дама, избягва общественото внимание. Когато обаче се появи под светлините на прожекторите, успялата бивша половинка на Бойко Борисов винаги прави силно впечатление и след това дълго се говори за нея.
Както винаги бизнес дамата блесна със стил и премерен разкош и използва момента, за да направи реклама на свое морско съоражение, пишат от kliuki.net. Елегантната Цветелина Бориславова събра погледите благодарение на женственото си излъчване и добро съчетание на летни материи и цветове. Дамата пристигна усмихната и сама, без компанията на кавалер.
Това обаче изобщо не я притеснява и според приближените й тя дори се чувства много по-комфортно без мъж до себе си, поне за момента. След бурните й отношения с екс министър-председателят тя така и не е забелязвана в компанията на друг представител на силния пол. Едва ли обаче стилната ама може да се оплаче от липса на мъжко внимание.
Пантю
на 15.08.2014 в 23:05:08 #2Свалила Бойков автомобилният сервиз на 4 - километър, докато чакали да им ремонтират соц. колите,, преди повече от 25 години! Дълъг салам и кучета не го ядат - казва народа! Това е много време! Не любов, а предимно далавери им е връзката, май!
t0read0r
на 15.08.2014 в 21:32:45 #1цветанка, не цветелина.. монтанец, върни си снимката, моля, не се срамувай от това, което си.