Риана засне стилна фотосесия за сп. "GQ". Тя размишлява за това как женската завист означава вътрешен комплекс. "Хората мислят, че съм прекалено секси. Това ги смущава по определени причини. Момичетата не харесват други момичета, които се обличат секси. Не искам да обидя никого, но винаги се намира някой, който да не харесва твоята работа или визия. Хората имат поняког а извратени виждания за различните неща, които говоря, които казвам, те са вечно недоволни. Жените трябва да гледат собствения си живот, а не да се месят в моя и коментират моя", допълва тъмнокожата красавица.
Певицата отказа да говори за екс приятеля си Крис Браун. В TWitter тя беше написала : "Хората не спират да ме питат за него. Толкова е дразнещо. Всичко е минало , но някои не разбират и продължават", възмущава се Риана.
Анoнимен
на 03.12.2010 в 00:45:49 #7отвратителни снимки. рийхана има много силен чар и фотографа е направил всичко по силите си да го заличи.
destruction
на 02.12.2010 в 23:15:27 #66. Solomon Dermoedev | 02.12.2010 21:40 "Тази изобщо не е секси. Секси са Меган Фокс и Аврил Лавин. " Конфедеративни братко, немаш вкус за жени по примерите, които си дал. А за Рейханчето - или добро или нищо... ================================= Соломоне ако не харесваш поне една от двете значи нямаш вкус към жените, а към мъжете!
Kasho
на 02.12.2010 в 22:50:44 #5Обезяна
Това по-скоро трябва да е фотосесия на National Geographi със заглавие "Невероятния свят на маймуните" или нещо от сорта.
bravo
на 02.12.2010 в 22:19:20 #4Айде писалите по-долу да постнат снимки на жените си (вероятно половината от тях нямат такива) да видим като са толкова отворени, техните завоевания какви са. А в добавка може да турят и фото на собствените си булгаристански мутри, та да се посмеем и да преценим кой е маймуна всъщност.
uncle_scrooge
на 02.12.2010 в 21:21:58 #3Гледах и снимки на тази , дебела и трътлеста.За негърка може да става , но за жена като цяло ...тц
destruction
на 02.12.2010 в 19:44:17 #2Тази изобщо не е секси. Секси са Меган Фокс и Аврил Лавин.
kokoboi
на 02.12.2010 в 14:41:52 #1маймуни
искаш ли бананче от лидъл