Ким Кардашиян ще стане дизайнер на чанти за деца. Звездата ще представи своя колекция през следващата седмица, която ще се казва Kardashian Kids.
Аксесоарите могат да бъдат намерени онлайн и ще струват от 25 до 35 долара. Самата Ким признава, че до голяма степен се е вдъхновила за работата си по колекцията от собствения си гардероб.
Съпругата на Кание Уест, с когото имат дъщеря Норт на две години, съобщи, че вече дори обмисля да добави и други аксесоари към модната линия. "Норт много обича чанти и всичко, което има блясък", казва Ким като допълва, че въпреки това дъщеря й предпочита обувки и очевидно не е чак толкова запалена по колекцията на майка си, пише бгнес.
"Всяка сутрин като се събуди казва "обувки" - и трябва да се пазарим с нея. Преди да й смениш памперса, трябва да й дадеш чифт обувки", добавя звездата.