Маги Джанаварова, победителката от последния "Мюзик Айдъл", разказа пред Венета Райкова за 8-годишната си любов с Ивайло и защо не се женят: "И двамата сме на мнение, че бракът не е нещо, което ще опише нашата любов или ще я заяви."

Източник: Фейсбук
Певицата призна, че много млади са се залюбили с Иво, а все пак всеки един от тях иска и да се реализира в това, с което се занимава.

Източник: Фейсбук
Маги допълни, че не се притеснява от изневяра, убедена, че близките й я познават като "най-моногамния човек, когото са срещали."

Източник: Фейсбук
"Вярвам в истинската любов, вярвам в това, че хората са заедно, докато истински се обичат. Ако не се обичат, просто нека се разделят, вместо да си изневеряват и да се нараняват" - сподели певицата.

Маги Джанаварова разказа още, че е израснала в семейство с много любов и вярва, че любовта може да се поддържа, въпреки че битовизмите са разделили много хора, но те с Иво все още издържат, пише dir.bg.

Източник: Фейсбук

Източник: Фейсбук
Сн.: Фейсбук