Фолкаджийката Емануела и синът на собственика на Ара мюзик Денис Касъмов ще се врекат във вярност на 11 септември тази година. Голямата новина около събитието обаче е, че шаферка ще бъде колежката на Емануела - Алисия.
Емануела явно не смята, че с тази покана ще нарани приятелката си, която вместо предложение за брак от бащата на детето й Валери Божинов, получи звучен шамар - изневяра с плеймейтката Николета Лозанова, пише kliuki.bg
Към този момент Емануела е категорична, че Алисия ще е една от шаферките й. Една, защото първоначалните й планове са общо 11 да са момичетата, които ще я придружат до олтара. Освен гаджето на Ники Михайлов, кандидат-младоженката споделя още няколко имена на шаферки - Джина Стоева, Софи Маринова и Ивена. Останалите имена тя предпочита да запази в тайна.
Кумове на бляскавата церемония ще бъдат близките приятели на Емануела и Денис - Александра и Анжел, а самото тържество ще бъде в шикозния хотел Шератон София Хотел Балкан.