На 27, 28 и 29 юни на Арена София (Колодрума) в Борисовата градина, заедно с вече обявените Джеймс Бей, Майкл Киванука, Джоуи Валънс & BRAE и hug or handshake, на сцената на Sofia Live Festival ще се качат и Massive Attack, Shame, Jeshi, Nofun и ALI.
Mомчетата от Бристoл пристигат с грандиозен спектакъл, част от дългоочакваното им турне през 2025 г., което ще стартира на 1 юни 2025 г. в O2 Arena в Лондон и ще премине през най-големите европейски и американски сцени.
След като промениха хода на електронната музика, пионерите на трип хопа Massive Attack ще предложат на феновете завладяващо аудиовизуално изживяване.

Източник: GettyImages
Сетлистът им ще включва емблематични парчета като "Teardrop", "Angel", "Protection" и "Unfinished Sympathy", които на живо звучат още по-въздействащо.
Билети за фестивала могат да бъдат намерени на Sofia Live Fest, Ticketstation, мрежата на Eventim и партньорските каси, на цена от 180лв. за тридневен пас. Eднодневните билети за 27 и 28 юни са на цена от 85лв, а за 29 юни на цена от 115 лв.