Хип-хоп легендата Snoop Dogg изнесе първия си концерт в България в четвъртък вечерта.
Преди чернокожата звезда в Зимния дворец се изявиха MC-тата Daz Dillinger (втори братoвчед на Snoop и един от музикалните продуценти на най-успешния албум на 2Pac) и Kurupt (също от родата). Двамата бяха много енергични и успяха да повдигнат настроението на публиката.
Те съвсем открито демонстрираха любовта си към марихуаната и често провокираха публиката с въпроса „Готови ли сте за Snoop Dogg?".
След около половин час рапърите се оттеглиха, а диджеят „завъртя" доста от хитовете на Lil Wayne.
Последва нова пауза, а публиката стана още по-нетърпелива. Големият момент за феновете настъпи около 21:40, когато Snoop Dogg небрежно се качи на сцената с диамантения си микрофон, черни очила и лъщящ анцуг.
Както се очакваше, изпълнителят наблегна на класики като "Drop It Like It's Hot", "Gin and Juice", "Bitch Please" и др. Силен момент бе когато прозвуча вечния хит "Next Episode".
Мнозина се усъмниха, че рапърът „изпя" големия си хит "Sensual seduction" на плейбек...
Може би най-вълнуващата част от шоуто бе, когато под звуците на "Jump around" на House of Pain хип-хоп звездата развя българския флаг и започна да обикаля сцената с него.
Още по-любопитно обаче е, че беше облечен с националната фланелка на... Димитър Бербатов.
В края на концерта пък се уверихме в приказките за голямото его на рапъра - надали иначе би задал въпроса „What's my name" повече от 20 пъти.
Почти веднага след това концертът завърши. Той продължи около час и 15 минути, а неприятната изненада за феновете бе, че Snoop Dogg не излезе на бис.
Kurmorana
на 22.09.2008 в 18:04:41 #15мале зашо лафите такива пРОСТОТИИ БЕ нито сте били на концерта да знаете кфо шоу е било нито нищо няма толкова некомпетентни мнения слушайте си тиесто и не пишете по такива статии 6ото съм бил на доста концерти и на метод и на WU и на дас ефекс и на оникс и по яко шоу о т тфа е нямало никога боли ме че не е излезал на бис пя пове4е от си4ки други дето са пяли тука разцепи сичко изпя си класическите лудници и дори и да изпя песента с акон и сексуал сед. пак разцепи като куче дори на тях целия му контакт с публиката и сичко рпсото .. а и не забравяйте ДАЗ И КУРУПТ ........ нямало шоу прехвален снууп божееееее.......... слушай тиесто дето прави тъпа музика от 5 години вобще който не е бил незнае кфо е и то на такаф концерт ако н се напуши човек незнам кога трябва да го направи ;Д
LEGENDATA
на 21.09.2008 в 12:24:31 #14Малко са по-грозните хора в света...........
Martleto
на 21.09.2008 в 01:13:53 #13darla_,... ТИЕСТО Е ТИЕСТО ! Снууп е Снууп ! Вярно е, че Снууп се беше разбил тука.. дойде на концерта ЗАСПАЛ и беше се напушил като свиня... но си изпя парчетата.. а отностно биса ти казах ... И също така , СНУУП СИ Е СНУУП ТИЕСТО СИ Е ТИЕСТО ! Аз лично се накефих, тази година НАЙ МНОГО НА КОНЦЕРТА НА МЕТАЛИКА ! И я сравни концертите... кой повече пари ? Кой има повече участия... Тиесто разбира се... не се изхвърляй и нападай. Просто с 2 изречения обясних на един потребител по надолу случая. Металика.. НАЙ ИЗВЕСТНАТА ГРУПА В СВЕТА.. НАЙ - ГОЛЕМИТЕ ? Беше ли на концерта им.. една малка публика от ЦЯЛ СТАДЙОН ВАСИЛ ЛЕВСКИ... върнаха ли се ? а ? Зависи от самия човек и от времето.. човека са си му платили.. изпял си е и си е тръгнал.. ПЛАЩАМЕ СИ ЗА ДА ВИДИМЕ. Уважението е съвсем друго нещо ;) Не напдай... и моля те само не ми казвай, че си наборче на тези, които бяха на концерта на Снууп...
ANUNAK
на 20.09.2008 в 12:20:15 #12Много луд концерт!На тези които не им е харесал вероятно не са фенове на Снууп!
skalinova
на 20.09.2008 в 11:25:12 #11въпреки всичко на мен концерта на снууп ми хареса!
darla_
на 20.09.2008 в 11:03:38 #10Mарлето,това,че Снуп не се е появил на бис,защото е дошъл на сцената на време и си е тръгнал на време е пълната простотия!Вярно е,4е на него му е платен хонорар за определен период от време но това,да се върнеш,когато публиката скандира името ти е въпрос на уважение към нея-естествено ако шоуто е било добро,а то ОЧЕВАДНО не е било и прехваления Снуп се е поомазал на наша територия.Предната вечер на партито на Тиесто,човека се върна на бис,когато ние публиката-8000 души започнахме да скандираме името му!Факт е,че му беше платено за 3 часа,но човека се върна на сцената и ни довърши с още 40мин разбиващ транс.Какво като за това не му е платено-през цялото време,докато пускаше,си личеше,че Тиесто се раздава на 100% за феновете си-няма значение,че не сме големите клубове в Ибиса,а някаква малка държавка!Ето това е звезда-знае кои го бутат напред-публиката-уважава ги и се раздава на макс. за тях!А прехваления Снуп нека си ходи в гората,защото не винаги всичко трябва да се прави за пачката!!!! Тиесто ни разби!Снуп в кофата със смешния си едночасов коцерт!
Nero2
на 19.09.2008 в 19:25:13 #9Не че нещо, ма не пя "Still Dre", ами "The Next Episode"...
bufara
на 19.09.2008 в 17:34:33 #8Jesper Judas, е ти колко свестни песни си мислил, че ще изкара? Аз за кво не се прецаках да ида.
skalinova
на 19.09.2008 в 17:00:34 #7Martleto, прости невежеството ми
А за концерта като цяло нищо не съм казала, не се набирай чак толкова
Всеки си има лично мнение.
veseliq_melni4ar
на 19.09.2008 в 16:05:05 #6ебахти черната отрепка,вчера го свалиха от клона и вече голяма звезда стана

Jesper Judas
на 19.09.2008 в 15:54:19 #5пич ти хубаво си работил, ама аз се изръсих 2 надници за тоя едночасов концерт и определено за две песни избухване не си струваше.
Martleto
на 19.09.2008 в 15:44:59 #4skalinova, миля, мисля че ти не си била преди на такъв концерт. Снууп не излезе, защото си имаше ТОЧНО ВРЕМЕ на пеене. Залата е платена за позлване за определено време. И това че излезе бас китариста пак, не означаваше, че ще излезе и Снууп. Нямаше да излезе на би, защото човека си излезе ТОЧНО НА ВРЕМЕ и си свърши точно на време. А отностно концерта... както всеки концерт на който съм работил, си имаше и хубавите моменти. Калпав беше като цяло, но ако беше толкова калпав, защо ЦЯЛАТА ЗАЛА като запя на Айкон песента, почнахте да се дерете така и да виката ? Защот като изпя извинявам се но - Дроп ит лайке ит ис хот (няма английски
) пак се скъсахте да викате ?... помисли си първо преди да пускаш коментарите... и още нещо.. СНУУП НЕ НАПЪЛНИ ЗАЛАТА.... но за сметка на това беше фрашкано с дрогирани дечурлига, който се налагаше да ги изкарваме на ръце, ако не си забелязала !
Jesper Judas
на 19.09.2008 в 15:19:20 #3ебати тъпия концерт беше
skalinova
на 19.09.2008 в 14:01:40 #2ако феновете бяха останали, снууп щеше да излезе на бис. ама повечето явно не бяха посещавали досега друг концерт...
bateemo
на 19.09.2008 в 13:30:04 #1в сравнение с двата часа и половина на фифти, снууп ни пренебрегна..