Скандалната Никол "Коко" Остин, която е известна с това, че сама прави дизайна на бельото си, отпразнува вчерашния ден като "Денят на прашките". Съблазнителката с огромни задни части пусна снимки в Туитър, на които показва добре оформеното си дупе, полегнала на каменист бряг.
33-годишната моделка написа: "Честит четвъртък - ден на прашките! Това всъщност е задната част на моя нов бански, ако все пак се чудите."
Разхвърляната блондинка е съпруга на рапъра Ice T от 11 години и е известна с разкрепостеното си поведение. Тя се опитва да пробие в киното и има епизодични появи в сериала "Закон и ред", където играе и Ice T.
Според някои от коментарите, блондинката се натиска голи снимки, за да я забележат холивудските продуценти. "Стискам палци. Идва нещо през есента и се надявам да стане", беше казала преди дни едрогърдестата Коко.
bah
на 11.08.2012 в 02:27:10 #2Задник със зъби яде всичко
Матю
на 10.08.2012 в 20:18:05 #1Дамата илюстрира еволюцията на симбиозния организъм задникогащ. До едно време задникът е влизал в гащите, от там нататък гащите влизат в задника. Каква ли ще е следващата стъпка в еволюцията?