Рене Зелеуегър е продала два прекрасни апартамента в Ню Йорк само няколко дни след информациите, че тя и гаджето й Брадли Купър са се разделили.
Звездата от "Дневникът на Бриджит Джоунс" имаше любовна връзка с колегата си цели 2 години, но сега отношенията им са се влошили и по-рано този месец се появиха слухове, че те са пред раздяла.
Мълвата сякаш ще се окаже вярна, защото Рене вече е изнесла всички свои вещи от дома на Брадли в Калифорния. Тя самата пък е продала своите два луксозни апартамента, разположени на втория етаж на богаташка кооперация в Манхатън.
Актрисата беше обявила жилищата за продажба още през ноември, но едва сега се намерил купувач. Новата собственичка отново е актриса и се казва Лили Собиески. Сделката за апартаментите е донесла на Зелеуегър почти 9 млн. долара.