Линдзи Лоън неведнъж е влизала в болница поради нетрезво състояние или употреба на наркотични вещества. Актрисата признава, че е пушила марихуана и е взимала екстази, но никога не е опитвала хероин или LSD. 26-годишната Линдзи досега е била в затвора 5 пъти, като от 2007 е в пробация заради шофиране след употреба на алкохол, пише "Сън".
Тя споделя още, че всички я мислят за наркоманка, вземаща непрекъснато кокаин. Актрисата е категорична, че е взимала само 4 или 5 пъти, като е хващана 2 пъти от органите на реда за това: "Истина е. Никога не съм взимала хероин, нито съм се инжектирала с нещо. Тези неща ме плашат, но съм взимала екстази. Харесва ми повече от другата дрога", сподели Лоън.
Актрисата се разплака в шоуто на Дейвид Летерман, след като водещият обърна разговора към предстоящото й лечение в клиника за зависимости. Разтроена, тя заяви, че за нея клиниката е благословия, а не проклятие./Lifestyle.bg