Колкото мъже обожават чаровната Линдзи Лоън, още толкова обръщат глава при вида на луничавата й кожа. И не само това, актрисата, сочена за "супер секси", днес влезе в анти класация, като се появи на плажа в Малибу с доста старомоден бански.

Горнището подчертаваше бюста й, който никак не се оказа свеж и стегнат, както много предполагаха. Гърдите на 26-годишната ЛиЛо чисто и просто си бяха... провиснали.

Черно бяло бабешко долнище пък покриваше корема й, леко закръглен като на дама в критическата.

Въпреки стресиращия си вид, актрисата се смееше и тичаше по плажната ивица, правейки се на фотограф пред своите приятели.

По последни данни тя подготвя горещи секс сцени в новия филм The Canyons, където щяла да покаже гърдите си. Филмът трябва да излезе на голям екран през 2013, така че едва тогава може да се уверим дали циците на Лоън са увиснали или още не.