Водещата на предаването "Хрътките" по Би Ти Ви Екшън имала съвсем наскоро ужасно преживяване с родната престъпност. Нагли бандити откраднали автомобила й.
"Беше много неприятно, защото като оставим настрана колата, вътре имах доста лични вещи, сред които и няколко чифта любим и обувки. А и след това да се оправя с цялата документация по застраховките и т.н. ми отне време", разказва тв звездата.

На Валя не за пръв път й крадат личното возило. В миналото тя също е ставала жертва на автоапаши. Гангстери задигнали колата й, но по-късно тя била намерена. Уви, след време пак изчезнала.

Тези дни Войкова се сблъскала със стреса и покрай работата си. Снимала репортаж в клиниката в Суходол и там сред пациентите зърнала свой стар добър познат, когото не била виждала от години.

"Беше за детоксикация. Не можех да повярвам, че това е същият човек", споделя популярната блондинка, пред "Уикенд". И допълва, че в практиката й е имало и други случаи, в които е била шокирана от това колко са изпаднали някои хора.