От няколко дни насам Константин се движи в чисто нов лъскав автомобил, марка Nisaan GTR.

Пред списание LOVE style Коцето разкрива от къде има пари за толкова скъпо возило като фолкът е в криза: „От съвсем малък съм се научил как с честен труд да се издържам и още преди 14 години пеех в ресторант „Кошарите" на Коко Динев за по 20 лева хонорар. Във времето съм се доказал като изпълнител и хонорарът ми е далеч по-солиден, а и съм спечелил множество музикални награди, както и риалити формати, явно хората ме обичат.

Пък и не е тайна, че от скоро се изявявам и в ново амплоа - като бизнесмен, имам верига от заведения, ето от къде мога да си позволя да подкарам GTR, без да се налага да си продавам другата кола", обяснява Коцето.

Само след месец той ще заведе дъщеричката си Мариана за първи път на море. „За разлика от колежките ми, които се надпреварват коя ще отиде на по-екзотично месетнце от другите, аз пък ще си почивам на родното черноморие. И докато те се колебаят между Дубай и Бали, аз се чудя дали да ходя във Варна или в Созопол. В краен случай, ако за мен оставят някоя непосетена дестинация по света, може и там да отида", типично в свой стил се шегува Константин. Той по всяка вероятност ще отдъхва със съпругата си Надя и дъщериката им в Созопол, в хотелите на свои приятели, там се чувствал като у дома си.