Един от най-големите секс символи на родния ни театър показа официално половинката си. Късметлийката е 41-годишната художничка Мария Радославова. Актьорът пък е на 33, но изглежда възрастовата граница не ги притеснява и двамата дори се чувстват много щастливи заедно, коментират запознати.
Двамата се събрали покрай страстта си към гмуркането и моторите. Запознали са се още през 2010, но миналата година стават двойка. Карамазов споделя, че смята да прекара празниците с Мария.
Дори се говори, че имат планове за сватба, макар че красавецът винаги е бил контра на идеята за брак и повечето, които го познават не биха го свързали с образа на женен мъж.
Радославова е първата българка с диплома за технически водолаз и подводен фотограф. При това, преди да се запали по този спорт има фобия към водата и дори не може да плува, разкриват от hotarena.bg.
manca
на 29.03.2013 в 21:40:31 #2ЕЕЕЕЕЕЕЕ, няма как !Тази двойка противоречи на нормалните природни закони. Не е нормално този мъж и такава жена. Значи заданието в уравнението е сбъркано. Жалко за нас жените, още един хубав мъж не може да бъде пожелан за употреба, каквато му се полага. Дошъл е на нашия бряг.

Damon Salvatore
на 29.03.2013 в 15:26:20 #1Очаквах да видя Бедньора до Владо Гейомазов ,а то ... някав дърт крокодил