През 2022 г. Селин Дион беше диагностицирана с рядкото неврологично заболяване Синдром на скованата личност, което се характеризира с тежка мускулна скованост и болезнени спазми в цялото тяло.

Голямото завръщане на Селин Дион - емоциите след откриването на Олимпийските игри

Голямото завръщане на Селин Дион - емоциите след откриването на Олимпийските игри

Когато напомниш за себе си по най-добрия начин

Това нямаше как да не се отрази на 57-годишната канадска суперзвезда, която буквално живееше за пеенето си. След много изследвания и различни терапии, Дион все пак успя да пее още веднъж пред публика - на Олимпийските игри в Париж миналата година.

А през отминалия уикенд самата тя реши да се наслади на любимата си музика. Певицата беше забелязана на концерта на Пол Макартни в Лас Вегас на 4 октомври, който е част от турнето му Got Back Tour.

Изпълнителката на "My Heart Will Go On" беше в компанията на тримата си сина - 24-годишният Рене-Чарлз и 14-годишните близнаци Нелсън и Еди. Съпругът на певицата и баща на момчетата Рене Анджелил почина през 2016 г. от рак на гърлото.

През юни тази година Селин Дион присъства и на друг концерт - на Coldplay, част от турнето им Music of the Spheres. Тя дори успя да размени няколко думи с фронтмена Крис Мартин, припомнят People.