Поп звездата Мадона призна, че е голяма почитателка на стила на херцогинята на Кеймбридж Катрин. Певицата я похвали, че винаги успява да изглежда елегантно, като избягва излишната официалност.

"Тя е много мило момиче с отлично чувство за стил. Нейната сватбена рокля от Аликзандър Макуийн изглеждаше потресаващо. Харесвам облеклото й. Тя винаги изглежда много елегантна и едновременно с това остава интересна ", казва поп дивата, цитирана от БГНЕС.

Модните пристрастия на Кейт Мидълтън и Мадона са толкова близки, че понякога те носят еднакви дрехи. Неотдавна Кейт се появи в розова сатенена рокля на Стела Маккартни, в която преди три години Мадона блестеше на канския кинофестивал, коментира агенцията.