Бившият съпруг на Мара Отварачката я замени с пловдивска красавица. Митко го е ударил на живот и бе засечен от папараци да се весели като за последно в пловдивско заведение, пише "Всеки ден".

В петък 13-и, когато бившата му жена празнуваше рожден ден и нов албум в София, Андонов се радваше на прелестите на новата си дама. Той показа изгората си без притеснение и подшушнал на приятели, че момичето освен младо и красиво, било доста заможно.

Митко с новата си изгора. Снимка: Хайлайф

Красавицата била наследница на богати реститути с много имоти в Града под тепетата. Дали това е истина или Митко се фука, за да натрие носа на съпругата си, защото го заряза заради милионера Християн Гущеров, все още не е ясно. Факт е обаче, че новата половинка на Андонов, не отстъпва по нищо на Мария. За цялата вечер Андонов се отдели само веднъж от новата си изгора, за да поздрави Симона Първанова.