Откакто официално обяви връзката си с вратря на националния ни отбор по футбол - Ники Михайлов, Алисия се вози в тузарски автомобил - Audi A7.
Оказва се обаче, че фолк певицата не я бива особено в шофирамето и макар да няма сериозни пътни произшествия, се отнася доста небрежно към колата, редовно задирайки бронята й.
Щетите са малки и слава Богу, имайкли предвид, че колата дори не е на нейно име, а на половинката й Ники Михайлов, който всеки момент може да си я прибере. По-любопитното е, че лъскавото возило не е платено кеш, а Михайлов го изплаща на лизинг - нещо нетипично за футболиста.
Едва ли Михайлов ще отрече това, както отрече, че е изневерил на Алисия с гаджето на съотборника му в "Твенте" Вут Брама. Слухът пусна холандски вестник, а не жълтата преса в България.
За да умилостиви Алисия Ники се прибра у дома и дори я придружи на участие. Миналата вечер двамата бяха забелязани заедно в пловдивски клуб.
evrodeputat
на 08.04.2012 в 17:41:13 #1Изглежда цялата фамилия Михаилови си пада по автомобилите АУДИ, защото преди години Президента на БФС бе купил краденото АУДИ на Цеци Красимирова от Самоковеца. Та знае ли човек, какви са лапачи може и това да е краднато?