В днешно време чрез социалните мрежи можеш да достигнеш до наистина много хора. Но става все по-трудно да се отличиш от всички останали, които искат да покажат своето съдържание.

Радина Думанян в НЕподкастът: „Театърът е любов до живот“

Радина Думанян в НЕподкастът: „Театърът е любов до живот“

Актрисата за наградата „Икар“, за трудностите на актьорската професия и най-значимите си роли в театъра

Това означава, че да си популярен в социалните мрежи всъщност въобще не е толкова лесно, колкото може би изглежда на пръв поглед. Даяна Йорданова например в началото подхожда към социалните мрежи не, за да става известна, а със съвсем различна цел.

По онова време тя започва да развива бизнес с малки бутикови тортички, които не само впечатляват с нестандартна визия, но и с вкус.

"Исках да вляза в социалните мрежи, за да разбера какво работи, какво не работи и как се правят viral видеа. За мен беше важно не да популяризирам собственото си лице, а да създавам видеа, които събират много гледания. Защото исках това да го приложа в последствие в социалните мрежи на бранда ми", ни споделя Йорданова.

Но както често се случва в живота, плановете които си правим не се осъществяват. По ред причини бизнесът с тортички се оказва неуспешен, но хората харестват изключително много образа ѝ в социалните мрежи.

"На хората им направи силно впечатление приликата ми с актрисата Гал Гадот и най-вече с героинята Жената чудо. Някои хора пък смятат, че имаме визуална прилика с Алекс Богданска."

Така стигаме до днес, когато Даяна Йорданова е изградила една наистина сериозна аудитория от близо 60 000 последователи. И те определено не я следват само заради евентуални визуални прилики, а заради хумора и сатирата, през които тя успява да пречупи много ситуации.

От гостуването на Даяна Йорданова в НЕподкастът на lifestyle.bg може да разберете повече за пътя ѝ към социалните мрежи, неуспешните бизнес начинания и какъв съвет би дала на всеки, който иска да се захване със собствен бизнес.

Валентина Каролева в НЕподкастът: "Влязох с 200 в работния живот в България"

Валентина Каролева в НЕподкастът: "Влязох с 200 в работния живот в България"

Актрисата ни гостува покрай "Брънч за начинаещи" и говорихме за завръщането ѝ в България

Също така какво мисли за безпочвеното изливане на хейт в социалните мрежи, който не подмина и филмът "Снежанка". Именно на една от премиерите му Йорданова е имала възможността да присъства и да удиви самата Рейчъл Зеглър с приликата си с Гал Гадот.